Leden 2011

Kapitola pátá- Kaštánek

30. ledna 2011 v 15:25 | Barunie |  Nikomu nevěř...
Kapitola pátá-Kaštánek

"Kaštánku…" uvědomila jsem ztrátu milovaného plyšáka. Dostala jsem ho od táty k prvním narozeninám. Najednou jsem uviděla Bena, kráčel s ohořelým medvídkem.
"Našel jsem ho za domem," podával mi Kaštánka. Byl celý od sazí, jedno ucho a tlapku natrženou. Korálkové očko v nedohlednu. Zaměřila jsem se na dolní končetinu. Část plyše byla pryč. Zahrabala jsem v otevřené ráně a nahmatala nějaký kus papíru.

No tenéis miedo! Muhehe. (Part UNO)

27. ledna 2011 v 16:13 | Omen

Zadaj tému, urob zmenu. Poviedka č. 1

Poviedka je rozdelená na dve časti ^^

Volám sa Gina. Ak ste taký, ako som bola ja pred pár rokmi, určite si prečítajte tento príbeh.


Kdo vlastně jsem?

19. ledna 2011 v 17:33 | Barunie |  Jednorázovky, zamyšlení, zkrátka Barunie
Pořád starý prohlížeč :( Takže obrázek- žádný, nálada- pod psa :( K tomu mám z fyziky průměr 2,1 a chce mi dát 3 :( takže vůbec žádná spravedlnost na té ... škole :/ Kdo vlastně jsem? Netuším. Tedy aspoň zatím. Je těžké říci o sobě, kdo vlastně jste, když nevíte jak začít a když vám ostatní vyvrací vaše myšlenky. Jednoduché představení a ostatní by mělo přijít samo. Takže… …jmenuji se Barbora Prchalová a je mi čtrnáct let. Hnědé oči i vlasy, postava neurčená. Mimochodem ostatní nepřichází samo, jdu se trochu zamyslet a vzít si nějaké podklady, které mi napsaly spolužačky. Už jsem na to přišla. Představím se jednoduchým příběhem, který vymyslím z fleku. Byla jedna dívka. Jmenovala se Barbora a přišla na svět dne 13. května 1996 ve dvanáct hodin a sedmnáct minut. Přesně dvě minuty po své sestře Michaele. Asi v pěti nebo šesti letech projevila nadání pro kreslířské umění, když vyhrála soutěž o Modrého slona (toho jí pak školka zabavila). Později její nadání převýšila Míša tím svým. Ze školky přestoupila na základní školu a úspěšně přežila devět let. Nyní se musí rozhodnou pro tu "pravou" střední. Její vlastnosti jsou dosti zvláštní. Převážně je tvrdohlavá, výbušná a umíněná. Někteří také říkají, že je občas obětavá, milá a vtipná. Každý má dvě tváře a tohle jsou ty její. Vždy měla spousty snů. Od právničky po další, které si nevzpomínám. Nakonec došla k závěru, že potřebuje něco, co jí jde a nikdo jí to nevyfoukne (nakonec se bude divit až Míša vydá knihu, že?). Jednou si pouštěla písničky a klikla na jedno video. To jí přivedlo na blog, kde autorka zveřejňovala své příběhy. Tak to také zkusila a mělo to velký ohlas. Od té doby je pro ni hlavní psát povídky a publikovat je. Často ji potkáte se sluchátky nebo s knihou. Tři velké závislosti. Přeskakuji, ale po tomhle si Bára uvědomila, že by se chtěla stát spisovatelkou nebo novinářkou. Snad jsem se trochu přiblížila. Každý je originál a jestliže se se mnou nespokojíte, je to vaše věc, ne moje… (Mimochodem ten blog je blog AndyCullen :D)

Taký menší nápad!

16. ledna 2011 v 17:03 | Kana Kaii ドモ |  Kana a jej nudný život
Keďže som ešte nič na tento blog (okrem infa) nezverejnila, rozhodla som sa zverejniť sem článok, ktorý je aj na mojom blogu.
Ide o to, že ma napadla poviedková súťaž a môžu sa tam prihlásiť všetky pohlavia, všetky živočíšne rody a iné.
Max. berem 6-8 ľudí a ak by sa aj adminky či aj čitatelia blogu rozhodli, že sa prihlásia do tohto ,,výmyslu" nech napíšu do komentára sem alebo na môj blog nicest-symphony.blog.cz.
Ak teda bude záujem, tak bude asi 5 kôl a v každom kole bude vybratá téma, na ktorú budú prihlásený písať.
Tak ak bude záujem budem veľmi rada a ak som spravila niečo zlé tak mi to neberte za zlé adminky, ale nemám tu až tak dobré kontakty a nikoho tu neviem nájsť...Halloween

15. ledna 2011 v 10:36 | Omen
Halloween by Omen

Kapitola čtvrtá-Uvidíš doma!

14. ledna 2011 v 15:54 | Barunie |  Nikomu nevěř...

Zlata, zlata zlata :D mezitím co vy se flákáte tak já dopsala kapitolu a jak jsem slibovala publikuju to z máminýho počítače (trochu starší ale internet to je :D) Užijte si jí! A mám takový dotaaz na Koffi (čili Bůh čili Šéfka :D) jestli by nemohla do tohohle článku dát ten obrázek povídky (nebo jiná adminka) protože mě to nejde :(

nikou nevěěř


 Kapitola čtvrtá-Uvidíš doma! "Děláš si srandu, že jen dobrý?!" vyjela na mě Hallie "Tak co je na něm tak zvláštního?" přely jsme se zase. "Nevím! Nikdo z Momsenových neví, jak se k nám dostal," hleděla na přívěšek jako na posvátnou věc.

1. Kapitola - Z tohohle snu mě nebuďte

12. ledna 2011 v 20:04 | AndyCullen |  Welcome to Hollywood
Ahoj zlatíčka, v další kapitole už se můžte těšit na Mitchela, ale dns to ještě není, takže doufám, ž si užijete tuhle kapitolu, podle mě je o ničem, ale je to snad hezká připomínka léta...vaše AndyCullen:)
Omluva :(

12. ledna 2011 v 19:48 | Barunie
Ahojte autorky Writtimu a taky čtenáři :) Bohužel mám velmi málo času přidávat plus nám ještě odpojili net :( takže můžu přidávat jen na počítači mámy a ten ted okupují máma, sestra a táta takže je velmi malá pravděpodobnost že něco přidám, ale po večerech se na tom pracuje takže snad čekejte že o víkendu přijde další kapča Nikomu nevěř... je to určitě jen dočasně a snažím se z celého srdce zlata! :( Miluju vás a vaše nádherné komenty :) :( Doufejme...:(

Krvavé vzpomínky, AndyCullen

12. ledna 2011 v 17:37 | AndyCullen |  Napíš to na témy
miminko
Ahoj  lidi snad se vám to bude líbit, je to sice krátké, ale snažila sjem se to psát tak abyste si to uměli představit :)

Upír Smrti , Yuna

11. ledna 2011 v 17:51 | Yuna
Poviedka na tému Upír !!...Podotýkam , že som pripravená na všetko , takže v pohode kritizujte :)
Dúfam, že sa bude páčiť ..
Enjoy !^^

Musela som tam ísť. Niečo v mojom vnútri mi prikazovalo aby som sa na to miesto dostavila.Netušila som prečo,
ale jedno bolo isté..Nič dobré ma tam nečakalo.To miesto, je samo o sebe strašidelné.Vyžaruje z neho akási temná sila , obzvlášť v noci.
Kráčala som tmavou ulicou popri domoch, v ktorých o tejto hodine všetci v pokoji odpočívali, len jedna osoba má toľko odvahy, aby pred polnocou išla na cintorín.Tou osobou som bola ja!!

WtH - Prolog

11. ledna 2011 v 16:42 | AndyCullen |  Welcome to Hollywood
Ahoj lidi, so, tohle je první kapitolovka co tady zveřejňuju jmenuje se to Welcome to Hollywood a bude tam vystupovat Mitchel Musso, fakt doufám že se vám to bude líbit, uf, co ještě říct Mitchel se oběví až v druhé kapitole a I hope you'll like it :)


A toto je písnička k příběhu poslouchejte text a pochopíte:)
Wet Rain

11. ledna 2011 v 14:44 Povídky Tarei
mám tu další jednorázovku :) doufám že už se bude líbit víc jak ta minulá :D

SP I. : In Uterus

10. ledna 2011 v 22:17 | Natalie "pappy" Simonon |  Sladké Príbehy

"Musíš si svoje dievča správne vychutnat,pokial chceš zažit Rock Milencov. Musíš poznat správne miesto,kam ju smieš pobozkat,pokial chceš zažit krásny pocit Rocku Milencov. Pretože všetci vedia,že je to neštastie plné plaču,ale nikdo nevie meno toho chudatka dietata."
-Lover´s Rock,The ClashSP

SP: Prolog,Svet Masiek

10. ledna 2011 v 21:17 | Natalie "pappy" Simonon |  Sladké Príbehy
Ja bežne rada sedemdesiate roky,lenže chcela som si, ako vždy, zobrat na príbeh aspon jeden kúsok reálneho základu. Bude to tá čast o Polly. Ked v 90. rokoch uniesli a znásilnili 14 ročné dievča. Jej meno síce nie je známe,ale Nirvana jej venovala piesen Polly. Preto je to tak,ako to píšem... Upozornujem,že táto prvá čast aj ked má iba pár viet je neuveritelne nudná. Ale nejak som vás do deja uviest musela.

SP

Kapitola třetí- Jsme poctěni, slečno Momsen!

10. ledna 2011 v 20:27 | Barunie |  Nikomu nevěř...
nikou nevěěř
Musím to prostě sem dát :D je to poslední dokončená kapitola :D

Kapitola třetí-Jsme poctěni, slečno Momsen!

Nakonec jsem souhlasila. Jen kvůli rodičům. Ani si nemyslete, že kvůli Benovi! No možná trošku… asi bude fajn zase spolu strávit čas! Jako léto před osmi lety!

Koniec

10. ledna 2011 v 19:46 | Sheena

Spomienky sa premenili v prach,
tento pocit mi naháňal strach.
Všetko čo spôsobila minulosť,
zrušila táto nemenná prítomnosť.


When I Find Myself [Chapter ONE]

10. ledna 2011 v 19:10 | Omen |  When I Find Myself

Chapter ONE - I Really Want It?


Sedím na svojej posteli a môj pohľad smeruje na Justinovu nahú hruď. Je neskutočne zlatý, keď spí. Teda vlastne, on je zlatý vždy. Aj cez tmu, ktorá vládne noci, vidím na jeho tvári náznak úsmevu.
Adminská kniha                         Adminský chat