Vsákneš se do mě jako déšť...

18. února 2011 v 21:33 | Tarei |  Napíš to na témy
Tak a konečně jsem napsala toto, je tam sice jen kratičké povídání o face ale zmínka tam je a to je hlavní ;)) užijte si :)Byl chladný večer... Ona ležela ve své posteli a mlčky se zmítala, otáčela se ze strany na stranu a když zjistila že to nemá smysl, vstala z postele, otevřela si okno a zadívala se do ticha noci. Byla tam neskutečná tma kterou prořezávala jen pouliční lampa. Pod ní se nacházela celkem velká vrstva sněhu, i když byla jen jedna z posledních.Nemohla spát... zapnula si počítač a podívala se ještě na chvíli na facebook, všichni měli podobné statusy o tom že zítra odjíždějí na týden pryč, ze školou, na lyžařský výcvik jak oni tomu říkali. Neskutečně se těšila a možná proto nemohla spát. Těšila se na něj, na něj kterého tolik milovala a byla si naprosto jistá jejími city k němu avšak se mu to neodvážila říct protože se bála že se jejich přátelství pokazí. Týden předtím, ji neřekl to slovíčko "senpai" kterým jí neustále potěšoval, nýbrž se k ní choval jakoby jí vůbec neznal, tři dny poté onemocněl...Senpai jí říkal jen tak, přece byl starší než ona a stejně jí tak říkal...
Nebyl ve škole ale válel se doma. Na lyžák tudíž ale pojede. Věděla to jistě a proto se na něj tolik těšila. Věřila v něj že se k ní opět bude chovat tak stejně jako před tím. Věřila že se na ni zase usměje jeho širokým a zářivým úsměvem který tolik zbožňovala a stále se ho nemohla nabažit. Nejdřív si jen namlouvala že ho nemiluje a že je to jen kamarád, když si však řekla že ho miluje srdce se jí rozbušilo a ona věděla že je to láska. Je to láska to co pociťuje a je za to ráda. Nechtěla aby to skončilo jinak protože ona věděla že to on byl jejího srdce šampión. Nechtěla zkrátka nikoho jiného než jeho. Jemně uchopila dvířka od okna a zase jej zavřela. Začínala být zima a navíc když na něj myslela tak pomalu blaženě usínala. Zalezla si do vyhřáté postele, uzavřela víčka pod kterými se schovávali zelené oči a poté vážně nevěděla co kde je.
Ráno se probudila s pocitem že je to už dnes. Vzala si batoh, lyže a ještě jeden menší batůžek s přeskáči. Vybírali je těžce protože žádné nebyli přesně na ni. Tyhle sice byli trochu oprýskané ale černé se žlutými obloučky značky Salomon. Vydala se ještě stále zasněženou krajinou až do školy, přesněji před menší obchůdek U Honzy kde se měli sejít a čekat na autobus. Včera pracně hledla akrtičku pojištěnce protože bez ní by nemohla jet. Nakonec jí úspěšně našla ale to hledání už nechtěla nikdy zažít.
Bylo to zvláštní. Procházela se kolem míst které tak moc dobře znala a které teď na týden opustí. Měla neskutečnou radost když konečně uviděla Hinatu se svojí mámou jak jí pomáhá s tažkami. Docupitala až k nim a konečně odložila svá zavazadla. Měla jasně červené lyže značky Axces, lyžáky a modrý batoh. Podivila se Hinatě a na jazyku jí začala svrbět otázka.
"Proč máš kufr na kolečkách když jedeme na hory?" Zeptala se jí a ona jí bleskově odpověděla.
"Táta mi ho vzal." Pokrčila rameny a jí hned došlo o čem mluví. Její táta jezdí do Ruska za prací a vrací se jen jednou za dva měsíce. Měla speciální batoh na lyžáky a dokonce i podepsané "Hyuuga" růžovláska se jen usmála a zadívala se do dáli. Poté svými zraky spatřila jeho. Jeho černé vlasy nebyli zakryté žádnou čepicí ač mrzlo, na jednom rameni krosnu, v rukou lyže a na druhém rameni další taška. Hinata se uchechtla.
"Vždyť se převáží." Zasmála se a Sakura se k ní musela připojit, tudíž se společně smáli tomu že to vypadá velice komicky i když ho sebevíc milovala neubránila se smíchu. Když kolem ní prošel ani jí nepozdravil a rovnou zamířil za blonďatým Narutem který pobýval společně se Shikamarem v hloučku. Sakura se zapovídala s Hinatou a pak už to šlo rychle. Za chvíli dorazil autobus, byl zastaralý ale přece jenom to ještě šlo. Autobusák je zavolal ať si tam zajdou dát lyže a snowboardy a oni tak učinili, batohy si ještě nechali opřené o plot za kterým rostla tráva a všelijaký plevel.
Nějak se všichni nalodili a zalezly do autobusu. Ona seděla jen dvě sedadla před ním, akorát že on seděl s Narutem na protější straně. Chvíli si s Hinatou povídali, mezitím pozdravili Tenten, Ino, Temari které mazitím taky dorazili. Po chvilce si dali do uší sluchátka a každá poslouchala svou hudbu. Sakura seděla u okna a pozorovala dění kolem. Byli na té stejné chatě už minulý rok a nazývala se Orientka a byla ve Sněžné vesnici.
Za hodinu a pár minut dorazili, autobus je naštěstí vyvezl až k chatě a nemuseli se trmácet těch třicet metrů s batožinou až k ní. Dali si batohy do přední jídelny a usadili se. Začalo se vysvětlovat, tentokrát tady nebyli samy, bohužel jak tomu bylo minule. Tu půlhodinku co tam strávili by se dala označovat jako pěkná otrava. Jeli sem s paní učitelkou Kurenai a učitelem Kakashim kterého skoro nikdo neměl rád. Všichni si však uvědomovali že je to jen člověk a on za to nemůže.
"Devět dívek prosím!" Vyhlásila černovlasá učitelka a rozhlížela se kolem. Když se přihlásila Temari s Ino, přihlásila se aji Tenten tak Sakuře nezbývalo než se přihlásit také a přihlásila se také Hinata. Učitelka k nim, protože jich bylo málo, vybrala ještě rudovlásou Karin kterou neměli v oblibě. Ta si k sobě přizvala ještě další dvě a mohlo se vyrazit. Byly to namyšlená děvky které se snažila sbalit černovlasého hrdinu, jak mu Sakura s oblibou říkala. Chvíli přemýšlela nad tím jestli si nezapomněla vzít foťák, aby ji mohla ztrapnit, ale nakonec zjistila že ho má v příruč ní brašničce, zamyslela se ještě nad tím jestli si na něj vzala nabíječku ale to poté taky rozhodlo ano kdy se už všichni vybalovali na sedmi lůžkovém pokoji a dvou přistýlkách. Sakura s Hinatou věštili že skončí na tomhle pokoji a přece jen se jim to splnilo až na to že je tady s nimi ta otravná Karin s těmi jejími gardedámami Kin a Tayuyou. Začali jsme s vybalováním a růžovláska první co udělala bylo že si postavila na svůj noční stolek svůj stříbrně přetřený fotoaparát. Karin se na něj hned podívala a změřila si ho pohledem, jen si pohrdavě odfrkla a začala si převlékat svou postel do povlečení které leželo na peřince. Když si sedla tak se z jejích úst vydral tlumený výkřik.
"Co tak ječíš?!" Obrátila se na ní modrovláska a rudovlasá se na ni podívala přes sklíčka svých brýlí.
"Ta postel má péra!" Zaječela na ni svým ječákem a celý pokoj se rozřehtal.
"Ta postelová...samozřejmě..." Zrudla až měla barvu
jejích vlasů. Když se všichni dosmáli tak začli řešit své postele a pak sešli ještě dolů do druhé a zároveň větší jídelny. Když se nikdo dlouho neozýval takse rozhodla zajít si pro čaj který se nacházel ve velké nádobě. Vzala si naběračku a jedním šlehem už měla plný hrníček ovocného čaje. Zalezla zpět do jídelny a když si všimla Sasukeho, srdce se jí rozbušilo a ona se na chvíli dívala jenom k jeho stolu. Krčil se pod podkrovím kde se stůl nacházel. Zavrtěla hlavou a usedla vedle Tenten s Hinatou. Zanedlouho už jim oznámili že můžou jít na oběd. Nudlová polévka spojená s kuřetem nebyla nejhorší, když jí všichni spořádali tak ještě měli po obědě počkat v jídelně a tak se taky stalo.
"Teď bude odpolední klid a když říkám klid tak tím myslím klid! Nejsme tu sami takže se musíte trochu přizpůsobit-" Začala s vysvětlováním učitelka Kurenai ale jaksi to nedořekla protože ji někdo jménem Sasuke patrně přerušil.
"A proč se oni nemůžou přizpůsobit nám?" Zeptal a učitel Kakashi mu otráveně odpověděl.
"Na debilní otázky nebudeme odpovídat." Řekl a už se místností zase rozneslo ticho které poté opět přerušila černovláska.
"Klid bude do dvou hodin odpoledních, v jednu hodinu se otevře bar kde si budete moct jít něco koupit. Ale nelítejte tady jak zběsilý. Od dvou hodin budete všichni nachystaní v lyžákách a lyžemi v rukou před chatou jasné?" zeptala se a někdo měl další debilní dotaz.
"A co když máme snowboard?" zeptala se Karin a učitel se na ni výhružně podíval. Sakura zakoulela očima a když se jí před očima objevila představa nemotorné Karin na snowboardu neudržela se a vyprskla smíchy. Sasuke se na ni tázavě podíval. Ona jen mávla rukou a snažila se uklidnit což se jí naštěstí poté podařilo. Kantorka pak opět promluvila.
"Budou k vám přiřazeni instruktoři, od půl páté, kdy bychom měli přijít zpět na chatu, budete mít osobní volno. V šest je večeře, většinou tady pak ještě budete čekat a zhodnotíme společně celý den, od sedmi hodin je večerní program až do devíti. V deset bude večerka."
"Proč tak brzo?" Zeptala se
tentokrát Ino a profesor si povzdychl.
"To abyste nebyli unaveni když budete v sedm vstávat. Chce mít někdo dobrovolně službu? Zahrnuje to to že budete ráno v sedm budit a hlídat lyžárnu, tím myslím jestli je odemčená a zamčená." Jen co to dořekl přihlásil se Naruto a společně s ním ještě Lee.
"Dobře tak Naruto s Leem budou mít jako první službu dobře?" Otázala se a všichni jen kývli.
"Takže to je všechno, ve dvě hodiny vyrážíme na svah!" zavelele a už jí nebylo.
Sakura i s ostatními se přesunuli na svůj pokoj a začali se bavit. Z počátku to vypadalo že se asi pozabíjí ale když už bylo půl druhé hodiny pryč tak spolu začli dokonce i celkem vycházet. Poté někdo vtrhl do pokoje.
Okamžitě vyskočil na postel a až pak zamával růžovlásce.
"Čau!" Pozdravila černovláska a usmála se na něj. Jeho černé oči se upřeli na Karin která se na něj s nenávistí podívala. S nenávistí? Ano, už ji tolikrát podrazil že už toho měla dost. Přišel samozřejmě i s jeho věrným společníkem Narutem.
"Chouji je tady!" Podruhé se otevřeli dveře ve kterých stál nejmenovaný, sedl si na židli a začal si loupat mandarinku. Sakura popadla foťák, přetočila to na slovo "točit" a už to jelo. Jakmile jí foťák zazářil a objevilo se jí tam slovíčko "připraven" tak zmáčkla spoušť a natáčení mohlo začít. Nejdříve zaostřila na Choujiho.
"Ahoj!" Řekl a ukázal na ni fakáče. Když ani to nezabralo tak se ohradil pomocí slov.
"Strč si to doprdele chlupatá opice!" Všichni se tomu samozřejmě zasmáli, spolu se Sakurou které to při nejmenším ani trochu nevadilo.
"Chouji je tady!" Vyřkl opět tu svoji debilní hlášku a Sakura se zasmála.
"Jo? Tak můžeš zase jít!" Řekla a v tom na ni zezadu vybafla Temari. "Temi hej! ÁÁÁááá!" Křičela když se snažila převzít foťák do své moci. Nakonec se jí to povedlo a natáčela ona. Přetočila foťák na bývalou kameramanku a ta jí zamávala.
"Ahoj!" Řekla opět a když čočku nechtěla přesunout tak to zopakovala. "No ahoj!" Řekla a šla za Sasukem který mezitím schoval hlavu za tričku když už se za Naruta neschoval. Přehodil si nohu přes nohu a ruce si dal za hlavu. Sakura mu vzala jeho papuč aneb croksu.
"Néé s mojím kožíškem néé!" No když zjistil že to nemělo cenu a Sakura mu ji schovala a poté si od Tem opět vzala foťák tak se na to vyštval. Temari mu vzala aji tu druhou a hodila ji pod postel - to samozřejmě nemohl vidět protože měl na hlavě stále to tričko.
"Pozor smrdí mi ponožky." Začal kolem mávat nohama a nakonec si zababušil nohy do Temariny mikiny která byla jen tak ledabyle pohozená na posteli kde ležel, není divu když to byla její postel.
"Sasuke okamžitě vypadni z mojí postele!" Zařvala na něj.
"Ne-e za to že mě natáčíte." Řekl a konečně si sundal tričko z papule.
"Kari kams mi dala tašku?" Zeptala se Karin Kin a chodila po místnosti.
"Drž hubu šašku." Zasmál se jí Chouji. "Sasuke? Chceš se zasmát?" Zeptal se ho a Sasuke se na něj jen podíval a pak kývl. Temari se ohla a cosi vzala ze země.
"Sakra! Ohla se moc rychle, chtěl jsem jí strefit mandarinkou do hlavy." Zaklel Chouji. "Chouji je tady!" Zopakoval opět.
"Tak už jdi!" Podívala se na něj s úsměvem Sakura a Sasuke jen přitakal.
"Jojo Chouji už mizí!" Řekl a zavřel za ním dveře. Rozutíkal se do koupelny.
"Dobrý je tam volno." Opáčila Hinata protože tam měli štítek "volno/obsazeno" a zrovna se tam vesele klimbalo volno. Sasuke vykoukl a okamžitě to otočil. Aby toho nebylo málo všichni se začali smát.
"Jééé kartáčky!" Vyjekl Sasuke a následoval další výbuch smíchu. Sasuke bedlivě sledoval každou skulinku koupelny a poté opět něco objevil.
"Kdo si
tady suší trencle?" Zeptal se nadšeně a rozesmál se stejně jako ostatní. Ani zelenooká kameramanka se neudržela.
"Pane bože..." Chlámala se Sakura. "Pane bože Karin!" Rozesmála se ještě víc a to už to Karin nevydržela.
"Uchiho řeknu to
jinak! Okamžitě vypadni z té koupelny!" Rozkázala mu a on teda poslušně vyskočil pryč. Rozeběhl se a skočil na Sakuřinu postel, následně se přikryl peřinou.
"Hele to je moje postel!" Křikla po něm když jí vystrkoval nohama poněvadž tam seděla. "Už jsi našel tu papuč?" Zeptala se ho a Hinata s ním začala třepat.
"Jakou?" Zeptal se nechápavě "A,a,a,a,a,a,a,a." Opakoval stále dokola protože nadskakoval.
"Tu tvoji housenko."
Odpověděla mu a přezdívku housenka získal protože s ním Hinata potácela tak že to vypadalo jakoby se kuklil.
"Tu tvoji housenko." Zopakovala po ní růžovláska když se aspoň na chvíli přestala smát. Sasuke se pak zvedl a i s peřinou na těle, celý v ní zahalen, pokračoval dál. Naruto se bleskově postavil.
"Sasuke, budu tě navigovat." Řekl a položil ruce na záda. Následně Sasuke hodil tu peřinu na Sakuru.
"Ty seš blb!" Řekla mu a kvůli nepočítané tmě musela vypnout foťák čímž ukončila video. Nakonec ho položila na noční stolek vedle kterého se nacházela noční lampička. Sasuke s Narutem se vytratili a dívky se začali oblékat. Nejdříve na sebe hodili teplé podkolenky a nato šusťáky nebo oteplováky, v téhle chvíli spíš ty oteplováky. Následně na hlavu napařili helmu a pak bundu.
Jako poslední rukavice kdy už čekali před chatou v lyžákách a s lyžema. Sasuke si hověl ve sněhu, lyže zapíchlé vedle něj a jen čekal na dochvilnost pana učitele Kakashiho. Za chvíli se odebrali na svah který se nacházel 200 nebo 300 metrů od chaty. V lyžákách a botách na board to nebylo dvakrát příjemné ale nevadilo jim to. Hlavní bylo když už konečně byli na svahu tak si nazuli zjezdařské potřeby a už to valili k vleku.
"Děcka, ještě nemáme instruktory, pro snowboarďáky tady máme Hanku a lyžaři, půjdete se mnou." Slavnostně jim oznámil šedovlasý učitel.
"No to si ze mě děláte srandu!" Zahučela Sakura a vzala si ski pas.
"Dámy, uklidníme se ano?"
"Ale jak asi když máme jezdit s váma?" Zeptala se už trochu naštvaně a pak ji přerušil černovlasý.
"Haruno, drž hubu!" Poručil jí a zašklebil se. Sakura nikdy tohle chování nemohla pochopit...někdy se chová tak jakoby jí chtěl snad až sbalit a někdy se zase chová jakoby jí vůbec neznal, ba jakoby byli nepřátele.
"Drž mlč!" Obrátila karty a poté se zařadila za Naruta který se před ní přecpal za Sasukem s výmluvou že musí jít za svou "dvojičkou".
Sakura se na něj jen naštvaně podívala a poté se konečně dostala na pomu. Nechali se vyvést navrch a zařadili se za sebe. Sakura chtěla projet horem kolem Sasukeho, který se tam vyvaloval na sněhu. Ten jí nastavil lyži, když chtěla projet kolem něj dole a když nahoře tak se ještě víc roztáhl. Nakonec to Sakura úspěšně vyřešila tak že to sjela dolů a zařadila se vedle Nejiho.
"Čáááu!" Usmál se na ni dlouhovlásek a zapnu si helmu.
"Čáááu Žaku." Zazubila se na něj Sakura a lupla mu novou přezdívku kterou mu vymysleli už na chatě...
Pan profesor byl tak laskavý že jim dal pro tento den volné jízdy a už to frčeli dolů.
Po parádním dni byli všichni utahaní a už se neuvěřitelně těšili na večeři, bylo jim jedno co na ni bude jenom aby už měli nějaké jídlo v puse. Sakura si svázala lyže a následně přes ně přehodila ještě hůlky které k tomu taky okamžitě svázala. Zeptala se Hinaty jestli už jde a když jí odpověděla pozitivně tak se vydala za Sasukem který vedl celou tlupu žáků. Cestou si Sakura rozepla přeskáče protože už jí vážně docela tlačili a když je měla uvolněné mohla alespoň dělat delší kroky a nemusela se moc přemáhat. Za chvíli, když překonali prvních sto metrů je čekala zatáčka a protože slunce svítilo tak se nemohli divit že tam byl roztopený sníh - voda. Gaara tím bezproblému prošel svými novými, speciálními botami na snowboard.
"Co to děláš?" Opáčila Sakura a vyšli na světlo její bílé zuby.
"Vodotěsný." Pokrčil rameny černovenovlásek a pokračoval dále v chůzi. Předběhl je a řadil se za Naruta který kráčel po boku Sasukeho. Dalších sto metrů ušli celkem bez újmy, poté stačilo už jenom zatočit a v tu ránu uslyšela Sakura výkřik a v hlase poznala svou nejelepší kamarádku.
"Co to děláš?" Zeptala se stejnou otázkou a podívala se ze shora na Hinatu která se válela na zemi.
"Studuji zmrzlou vodu copak to nevidíš? Dělej, pomoz mi!" Rozkázala jí když se v lyžákách nemohla vyhrabat zpátky na nohy.
"Ach bože..." Uletěl Sakuře povzdech ale přece jenom nabídla Hinatě pomocnou ruku za kterou jí zatáhla a musela ještě chvíli kormidlovat aby se nepřevážila a nespadla na ni. Zbytek cesty už pokračovalo normálně, zakouleli se až za chatu kde se nacházela lyžárna a zelená šelma běžela okamžitě pro klíč. Naruto si sedl na pařez který zabíral místo poblíž a rozprostřel si tam svůj ctěný zadek. Za chvilku byl Lee tady a bleskově odemknul přičemž se všichni nahrnuli do boxu na své lyže. Přezuli si normální boty a každému se odlehčila noha, kromě snowboardistů lteří s boty přezouvali na lavičce před chatou. Lyžeři zašli do chatky a holky zamířili rovnou do pokoje, tudíž si stihli přezout z bot do papučí...
Večeře proběhla téměř v klidu až na to že se zakázalo přecházet z jednoho pokoje do druhého a celkově chodit pro jakékoli dobroty do okolních pokojů či shánět žehličky na vlasy.
"Ale jak si budu žehlit vlasy když sama nemám žehličku?!" Zeptala se vyděšeně Karin.
"Ty už ani nemáš na žehličku jo? Si trapnější než jsem si myslel..." Vyjádřil se Neji který ji neměl nijak v oblibě.
"Drž tlamu!" Zařvala na něj a kantor ji musel zklidnit.
"Prostě si ji půjčíš noc před tím. Na další zbytečné dotazy nezodpovídám." Řekl a setřel si pot z čela.

Úterní den nebyl nijak hrozný,až na to že je služba přišla vzbudit už o třičtvrtě na šest s tím že vyhlašují "požární poplach" jak holky zjistili tak se do půl osmé vystřídali jak v koupelně a už neměli co dělat rozhodli se že budou vstávat až o půl osmé... forma švédských stolů měla velký ohlas takže si každý vzal co jeho jest a o zbytek se nestarali. Po snídani se ještě kontaktovali s učitelkou jak co bude ale to byl jen malý oznam. Poté měli ještě půl hodiny volno a začít se obléct nebyl žádný problém. Do patnácti minut byli, stačilo si na hlavu narazit helmu a mohli vyjít...
Lyžování bylo skvělé, k Sakuře a ostatním lyžařům byl přiřazen instruktor Hikate a nebyl s ním žádný problém. Na místě očí měl velké modré, lyžařské brýle ve kterých se odráželi. Takže mu nebylo vidno do očí, snad jedinkrát když ho spatřilo bylo když mu tam zasvítilo slunce a zjistilo se že má brýle... A ne jenom ty lyžařské, všichni pochopili proč je má tak velké.Poté ho ještě uviděli když měli dole přestávku, kecali s učitelkou a on si sundal modrásky, jak mu Tenten nazvala jeho brýle. Neřešili to, měli prima insktruktora, co víc si přát. Jak jinak než že trénovali carving. Nebo-li ježdění na hranách. Někdy s nimi Hikate nemálo měl problémy ale všechno nakonec dobře dopadlo a oni mohli opět absolvovat cestu na chatu a na vydat se rovnou na oběd.
Tentokrát bylo pečené kuře s bramborovou kaší...
"Tady tyhle jídla naprosto zbožňuju, stokrát lepší než na naší škole." Zatvářila se blaženě Hinata.
"Jo to bude tím že tady nemáš oběd za čtrnáct korun..." Usmála se na ni Sakura a poté se podívala vedle sebe kde seděla Kin. Libě se na ni usmála a pokračovala ve svém jídle.
Po velmi dobrém obědě, jak o něm prohlásila nakonec Temari spolu s Hinatou se vydali opět do pokojů. Sakura zavětřila očima ke stolu Sasukeho...Už tu není... Posmutněla ale navenek dělala že jí nic není...
Odpoledne taky nějak překously i když s tím že jí Sasuke mírně štval.
Večeře byla jak jinak než dobrá, poté si vyslechli další poučování o tom že se nemá to a to dělat. Všichni celý
zmátoření se dotápali až na své pokoje a kupodivu rychle zalehli.
Ve středu byli dopoledne na svahu a odpoledne se vydali na túru směr nějaká vyhlídka...

"Tady by se to líbilo mojí mamce." Vyrokovala Sakura jen co vstoupila do hospůdky plné všelijakých krámů a zbytečností co tomu dodávalo až neuvěřitelně útulný nádech. Jemné sovičky a maličcí králíčci se líbili však všem... Velký koš se sladkostmi si oblíbila hlavně holky když tam našli svou oblíbenou sójovou tyčinku. Museli si však vystát frontu a ještě tam měli menší problémek.
"Děcka došli nám sklínka na malou kofolu!" Vyhlásil čepovač a pak už jim zbývalo si jen koupit kofolu čtverku... Nevadilo jim to...
Dívky se pohodlně usadili vedle Naruta který právě žral svou čokoládovou, oříškovou čokoládu. Sasuke byl venku a bavil se s učitelkou jak již Sakura stačila zjistit. Nicméně hned co zdlábla sójovou tyčinku tak se vrhla na kofču.
"Já to asi nevypiju..." Stěžovala si modrovláska a Temari se hned nabídla že jí s tím s radostí pomůže. Nakonec to tedy Tem dopíjela, tyčinku zvládla ale kofoly bylo přes příliš.
Nakonec museli opustit tuhle milou, útulnou hospůdku a vkradnout se do ticha venku...Sešli zpátky do chaty, chvíli pobyli na pokojích a zase se rozutekli na večeři, půl hodina čumění se na TV v pokoji a nakonec program který vymyslel Cvak jak přezdívali jedné instruktorce. Všechny to bavilo a pak není divu že rádi zapadly do své místnosti. Nechtělo se jim však vůbec spát...však brzy přišla učitelka a oni museli spát, sotva se zhaslo hned začala Karin zase remcat.
"Rožni!!Rožni!!" Křičela prosivě a Ino, která byla blízko vypínače se jenom natáhla nohou a rozsvítila.
"Co se děje?" Zeptala se Tayuya hned a podívala se zvídavě na svou kamarádku.
"Byla tam postava v podobě Nejiho, černá... a blížila se k mé posteli."
"Copak nevěříš na duchy?" Zavětřila Sakura.
"Věřím moc! Od té doby co jsem viděla deset cenťáků nad zrcadlem svítící zelenej prst s dlouhým nehtem. Jedna holka z nižšího ročníku ti to potvrdí ona se kvůli tomu rozbrečela!" Podívala se na ni a vydýchla. Sakura na tohle neřekla ani popel a jen mávla rukou.
A tak nějak podobně probíhal celý lyžařský kurz až nakonec nadešel pátek, odjížděli v sobotu takže stále pohoda...
Pátek, na sjezdovce byli jenom jednou...ale zato jeli závody - slalom... Když se vyhlašovali výsledky tak to nebylo ani nejhorší ani nejlepší... Sakura věřila že Sasuke bude první protože to že to na lyžích umí se nezapře, Sakura je sice ve stejné skupině jako on ale zajela to jako největší debil...

"Paní učitelka včerejší večer strávila nad vytvářením krásných medailí tak byste na ni měli bát pyšní a vděční že to vůbec dělala. Třetí, bronzové místo získává Sai, který je z druhé, musím podoknout že horší, skupiny. Gratuluju...Druhé, stříbrné místo získává Kin, taky z druhé skupiny, no a nakonec poslední, zlaté, místo konečně reprezentuje první skupinu, Sasuke! Gratuluju!" Vyhlásil Kakashi, Sasuke si vyzvedl medaili a oplatek. Já to věděla...Usmála se pro sebe Sakura a chytila se za srdíčko.
"Dobře ty!" Neubránila se pogratulovat černovláskovi. On se na ni usmál a poděkoval...
"Děkuju." Zazubil se, Sakura ho nikdy nepochopí... někdy s ní vychází a jindy zase ne...
Odpoledne proběhl v pohodě a k večeru se všichni chystali na pořádnou pařbu v podobě diskotéky. Všichni kluci se převlékly za holky a Ino se k tomu vyjádřila přímo bezvadně...
"To budem tancovat s holkama nebo co?!" Všichni se na tohle museli aspoň malinko zasmát, když k nim začlo chodit čím dál víc kluků aby jim půjčili trička či něco podobného začla teprve ta pravá honička. Namolovat toho a toho, a ještě tam toho...

"Nemáte ňákou sukni?" Stěžoval si Sasuke a díval se na tetu Hinatu jak jí s oblibou říkal...
"Leda tuhle..." Ukázala mu na takovou dlouhou s půlkou odřízlou.
"Pujč mi tričko." Zaškemral Sakuře. Ta se na něj usmála. "To s tou žirafou, žirafama." Upřesnil jí a ona ho po něm hodila.
"Ale tohle se strašně poté tak se když tak nediv že bys byl spocenej jak žába." Usmála se na něj a on si hodil přes ruku sukni a na rameno růžové tričko kde se na bocích třpytili kamínky. Odebral se do svého pokoje kde se do toho následně navlékl. Všechny holky byli zaměstnány malováním kluků, sotva se Sakuře naskytla volná chvíle, odkráčela do koupelny kde popadla tužku na oči a udělala si silné, černé linky. Bílé, až skoro průhledné a přitom nejvolnější tričko. Bude tam tma a budou jen zářit světla tak co. Tepláky si nechala, v těch se nejlíp tančí a automaticky počítala s tím že tam budou hrát Nightwork - Tepláky. Navíc byla barevně sladěná, bílé tričko a černé tepláky to zdokonalovali. Vlasy, které si vyčesala nahoru do dvou drdolů to ještě zdokonalovali. Holky za chvíli skončili, pobalily si věci protože zítra odjížděli a nakonec sešli do pinpongárny. Kde se stoly samozřejmě oddělali, velká pohovka, aby se mělo na čem odpočívat, barevná blikající světla a samozřejmě Pípiny, jak říkali jedné instruktorce, která seděla za notebookem ve kterém byli zapojeny repráky a díky nim se po velké místnosti začala roznášet příjemná hudba. Sakura se okamžitě zapojila do rytmu hudby a už se kroutila, ostatní se také osmělili a začali tancovat na plný pecky. Vyšší ročníky, se kterými tam byli to taky rozjeli parádně.

Na tuhle diskotéku určitě nikdo nezapomene... Říkala si růžovláska když tancovala a blížila se jedenáctá hodina... Za chvíli budou hrát jedny z posledních ploužáků... musí jen doufat že si pro ni přijde ten kterého má a vždy bude mít ráda... možná až nezvykle... možná trochu víc než si kdo myslí...protože ho miluje... Nakonec se roznesla pomalá hudba singlu "Halelujah" ze Shreka a ji vyzval na první tanec právě Naruto... Tancovalo se s ním dobře ale už z dálky poznala že by byla raději kdyby s ním tancovala Hinata...
Na druhý ploužák ji tentokrát vyzval Neji a usmíval se přitom jak debil... ostatně jako vždycky. Neji byl mimochodem taky za holku což nebylo tak těžké udělat. Stačilo když si nechal rozpuštěné vlasy a vzal si od své sestřenky Hinaty horní část od plavek, vycpal pomíkama a bylo to. I když si stěžoval že ho ty pomeranče tlačí tak to nechal tak.
"Za co deš?" zeptal se jí uprostřed tance a poté se zaposlouchal do Titanicu.
"No, původně to měl být ufon ale jak sám vidíš, jsem spíš debil." Na tohle se Neji jenom usmál...
Poslední ploužák si Sakura celá uřícená sedla na pohovku a nechtělo se jí vztávat. Ovšem když jí podal ruku Sasuke tak jí radostí zablikali oči a ona se ho chytla. Podívala se mu do jeho krásných, černých, uhrančivých očí a Sasuke si ji přitiskl na tělo... Sakura nasála jeho krásnou vůni a objala ho okolo krku. Když si jí chytl za pás tak jí po zádech přešel mráz.
"Za copak jdeš?" Zašeptal jí do ouška takovým krásným hlasem až skoro nadskočila... Proč se všichni ptají na tuhle otázku?
"Za debila, za co asi..." Odpověděla mu skoro nevnímatelně ale on to přesně slyšel.
"Pozdě...mohla si přijít normálně a nedělat si takový námahy... ale takhle ti to sluší...moc..." Řekl a ona se mu podívala do očí...
"Já..." Uhla očima a raději sklopila hlavu. Když uviděla jeho černé nehty, což byla mimochodem jejich práce okamžitě na tváři vykouzlila zářivý úsměv... On se jí zadíval hluboko do očí a hodil na ní takový pohled až málem roztála...
"Ty jsi vyzval Ino?" Zeptala se ho, i když sama věděla že ano když je blikla foťákem...
"Ne to ona vyzvala mě.Ino? Proč si mě pozvala. " Usmál se na ni a Ino která právě tančila se Saiem hned namítla.
"Abych tančila... mě nikdo nechtěl." Zatvářila se pomstychtivě a Sai jen zamrmlal nějaké ohrazení.
"Beztak protože mě máš ráda." Ušklíbl se a Ino vylítla z úst další otázka...

"A proč ty jsi vyzval Sakuru hm?" Obrátila.
"Protože ji mám rád..." Řekl jedno slovíčko po druhém a Sakuře se ta slova vryla do srdce. Poté se otočil na ni a zadíval se do jejích smaragdů.
"Možná až nezvykle rád...až trochu moc..." Zazubil se a poté pokračoval... přiblížil se k její tváři a jemně jí do ní foukl... "Miluji tě..." Zašeptal jí ta slova a následně spojil jejich ústa... Jejich jazyky se propletli... jakmile dozněl poslední tón písně tak se od sebe odpojili...
"Aji já tebe..." Usmála se šťastně a poté se přitiskla na jeho hruď...


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Adminská kniha                         Adminský chat